Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NOVI SAD J MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000083474
Tytuł oryginału: δ-Fibonacci numbers Pt. 2
Autorzy: Roman Wituła.
Źródło: -Novi Sad J. Math. 2013 vol. 42 no. 1, s. 9-22, bibliogr. 8 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,6
p-ISSN: 1450-5444
e-ISSN: 2406-2014
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; Lucas numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000032549
Tytuł oryginału: A remark on growth relation
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -Novi Sad J. Math. 2007 vol. 37 no. 2, s. 11-12, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 1450-1554
e-ISSN: 0352-0900
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie