Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INT J PURE APPL MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 11



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/11
Nr opisu: 0000099278
Tytuł oryginału: On application of decompositions of the known two variable polynomials to generating some identities of trigonometric nature
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, A. Wróbel.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2015 vol. 101 no. 4, s. 561-569, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Cauchy'ego ; wielomian Ma ; wielomian Ferrers-Jackson'a ; tożsamo¶ci trygonometryczne
Słowa kluczowe angielskie: Cauchy polynomial ; Ma polynomial ; Ferrers-Jackson polynomial ; trigonometric identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


2/11
Nr opisu: 0000092595
Tytuł oryginału: On some equivalence relation ρ in the class of bounded sequences of positive real numbers
Autorzy: Michał Różański, Damian Słota, M. Szweda, Roman Wituła.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2014 vol. 94 no. 2, s. 251-261, bibliogr. 7 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: rozbieżno¶ć szeregów w tym samym tempie ; permutacja zachowuj±ca rozbieżno¶ć (szeregu liczbowego) w tym samym tempie
Słowa kluczowe angielskie: divergence of series at the same rate ; permutation preserving divergence of the same rate
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


3/11
Nr opisu: 0000092593
Tytuł oryginału: Some new remarks on l=p and l>p families
Autorzy: Michał Różański, Damian Słota, M. Szweda, Roman Wituła.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2014 vol. 94 no. 2, s. 241-250, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: twierdzenie o liczbach pierwszych ; funkcja zliczania ; prawie lp ; dokładnie lp
Słowa kluczowe angielskie: prime number theorem ; counting function ; almost lp ; exactly lp
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


4/11
Nr opisu: 0000084330
Tytuł oryginału: Convolution identities for central binomial numbers
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota, N. Gawrońska.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2013 vol. 85 no. 1, s. 171-178, bibliogr. 8 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: centralna liczba dwumianowa ; splot
Słowa kluczowe angielskie: central binomial number ; convolution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


5/11
Nr opisu: 0000084335
Tytuł oryginału: Sums of the rational powers of roots of the polynomials
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota, N. Gawrońska.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2013 vol. 85 no. 1, s. 179-191, bibliogr. 13 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,6
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: suma pierwiastków ; wzór Ramanujana
Słowa kluczowe angielskie: sum of the roots ; Ramanujan's formula
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


6/11
Nr opisu: 0000065089
Tytuł oryginału: Fibonacci and Lucas polynomials
Tytuł w wersji polskiej: Wielomiany Fibonacciego i Lucasa
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2011 vol. 67 no. 2, s. 175-186, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: wielomian Fibonacciego ; wielomian Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci polynomial ; Lucas polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


7/11
Nr opisu: 0000065183
Tytuł oryginału: On certain small subsets of lp
Tytuł w wersji polskiej: O pewnych małych podzbiorach lp
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2011 vol. 67 no. 2, s. 187-192, bibliogr. 1 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


8/11
Nr opisu: 0000061593
Tytuł oryginału: Prodinger's algebraic identities and their applications
Tytuł w wersji polskiej: Algebraiczna tożsamo¶ć Prodingera i jej zastosowania
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2010 vol. 64 no. 2, s. 225-237, bibliogr. 12 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Fibonacciego ; wielomian Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Fibonacci polynomial ; Lucas polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


9/11
Nr opisu: 0000061556
Tytuł oryginału: Some Fourier series expansions and their applications
Tytuł w wersji polskiej: Pewne rozwinięcia w szereg Fouriera i ich zastosowania
Autorzy: Roman Wituła, Danuta** Jama, Damian Słota, P. Zwoleński.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2010 vol. 64 no. 2, s. 199-223, bibliogr. 34 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: szereg Fouriera ; wzór Parsevala
Słowa kluczowe angielskie: Fourier series ; Parseval's formula
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


10/11
Nr opisu: 0000049983
Tytuł oryginału: Decompositions of certain symmetric functions of powers of cosine and sine functions
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2009 vol. 50 no. 1, s. 1-12, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


11/11
Nr opisu: 0000014766
Tytuł oryginału: Newton's and Secant iteration of quotients of Fibonacci and Lucas numbers
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
¬ródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2005 vol. 20 no. 2, s. 261-280, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
Słowa kluczowe polskie: metoda Newtona ; metoda siecznych ; liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Newton's method ; secant method ; Fibonacci numbers ; Lucas numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie