Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CENTRAL EUR J MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000094179
Tytuł oryginału: Commutativity of set-valued cosine families
Autorzy: A. Smajdor, Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -Central Eur. J. Math. 2014 vol. 12 iss. 12, s. 1871-1881, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.578
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: rodziny sinusowe i cosinusowe funkcji wielowarto¶ciowych ; wielowarto¶ciowe zagadnienie różniczkowe drugiego rzędu ; przemienne rodziny cosinusowe
Słowa kluczowe angielskie: cosine and sine families of set-valued functions ; second order set-valued differential problem ; commutative cosine families
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/5
Nr opisu: 0000089561
Tytuł oryginału: Ordinal ultrafilters versus P-hierarchy
Autorzy: Andrzej Starosolski.
¬ródło: -Central Eur. J. Math. 2014 vol. 12 iss. 1, s. 84-96, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.578
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: P-hierarchia ; ultrafiltr porz±dkowy ; P-punkty ; monotoniczny kontur ci±gowy
Słowa kluczowe angielskie: P-hierarchy ; ordinal ultrafilter ; P-points ; monotone sequential contour ; (relatively) RK-minimal points
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


3/5
Nr opisu: 0000078120
Tytuł oryginału: Permutations preserving sums of rearranged real series
Autorzy: Roman Wituła.
¬ródło: -Central Eur. J. Math. 2013 vol. 11 iss. 5, s. 956-965, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 0.519
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: permutacja ; permutacja rozbieżna ; permutacja zbieżna
Słowa kluczowe angielskie: permutation ; divergent permutation ; convergent permutation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


4/5
Nr opisu: 0000081251
Tytuł oryginału: Concave iteration semigroups of linear continuous set-valued functions
Autorzy: A. Smajdor, Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -Central Eur. J. Math. 2012 vol. 10 iss. 6, s. 2272-2282, bibliogr. 15 poz.
Impact Factor: 0.405
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/5
Nr opisu: 0000019999
Tytuł oryginału: Cauchy, Ferrers-Jackson and Chebyshev polynomials and identites for the powers of elements of some conjugate recurrence sequences
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
¬ródło: -Central Eur. J. Math. 2006 vol. 4 iss. 3, s. 531-546, bibliogr. 16 poz.
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; Cauchy polynomial ; Ferres-Jackson polynomial ; recurrence sequence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie