Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BANACH J MATH ANAL
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000098325
Tytuł oryginału: On the difference property of higher orders for differentiable functions
Tytuł w wersji polskiej: O własności różnicowej wyższych rzędów dla funkcji różniczkowalnych
Autorzy: Marcin Adam.
Źródło: -Banach J. Math. Anal. 2015 vol. 9 nr 3, s. 85-97, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.800
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 1735-8787
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/2
Nr opisu: 0000040646
Tytuł oryginału: On the stability of the quadratic functional equation in topological spaces
Autorzy: Marcin Adam, Stefan** Czerwik.
Źródło: -Banach J. Math. Anal. 2007 vol. 1 nr 2, s. 245-251, bibliogr. 16 poz.
p-ISSN: 1735-8787
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcjonałów kwadratowych ; stabilność Hyers'a-Ulama-Rassiasa ; przestrzeń topologiczna
Słowa kluczowe angielskie: quadratic functional equation ; Hyers-Ulam-Rassias stability ; topological space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie