Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ANAL MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000129714
Tytuł oryginału: Alienation of the quadratic and additive functional equations
Autorzy: Marcin Adam.
Źródło: -Anal. Math. 2019 vol. 45 iss. 3, s. 449-460, bibliogr. 21 poz.
Impact Factor: 0.527
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 0133-3852
e-ISSN: 1588-273X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: alienacja ; równanie funkcjonałów kwadratowych ; stabilność Hyersa-Ulama ; addytywne równanie funkcyjne Cauchy'ego
Słowa kluczowe angielskie: alienation ; quadratic functional equation ; Hyers-Ulam stability ; additive Cauchy functional equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie