Wynik wyszukiwania
Zapytanie: UZMIENNIANIE STAŁYCH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000127844
Tytuł oryginału: Variation of constant formulas for fractional difference equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Arch. Control Sci. 2018 vol. 28 no. 4, s. 617-633, bibliogr. 26 poz.
Impact Factor: 1.559
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 1230-2384
e-ISSN: 2300-2611
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; uzmiennianie stałych ; separowalność rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; variation of constant ; separation of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie