Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TOŻSAMOŚCI PÓŁGRUPOWE
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000095211
Tytuł oryginału: On identities satisfied by cancellative semigroups and their groups of fractions.
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
Źródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki Śląskiej, 2015, s. 305-312, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika Śląska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: tożsamości półgrupowe ; grupa frakcji
Słowa kluczowe angielskie: semigroup identities ; fraction group
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCPŚ:


2/2
Nr opisu: 0000038782
Tytuł oryginału: GB-problem in the class of locally graded groups
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
Źródło: -Commun. Algebra 2008 vol. 36 iss. 3, s. 842-850
Impact Factor: 0.337
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
Słowa kluczowe polskie: generowanie półgrup ; tożsamości półgrupowe
Słowa kluczowe angielskie: generating subsemigroup in a group ; semigroup identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie