Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ROZKŁAD NA UŁAMKI PROSTE
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000134771
Tytuł oryginału: Rozkład na ułamki proste
Autorzy: Rafał Brociek, Bartłomiej Pawlik.
Źródło: -MINUT [online] 2019 2019, s. 56-62
Punktacja MNiSW: 5.000
e-ISSN: 2719-3063
Słowa kluczowe polskie: ułamki proste ; rozkład na ułamki proste
Słowa kluczowe angielskie: partial fraction ; partial fractions decompositions
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: OTHER open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: PUBLISHER_WEBSITE
Dostęp on-line:


2/2
Nr opisu: 0000037734
Tytuł oryginału: Partial fractions decompositions of some rational functions
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -Appl. Math. Comput. 2008 vol. 197 iss. 1, s. 328-336, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.961
p-ISSN: 0096-3003
e-ISSN: 1873-5649
DOI:
Słowa kluczowe polskie: rozkład na ułamki proste ; wielomian Czebyszewa
Słowa kluczowe angielskie: partial fractions decompositions ; Chebyshev polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie