Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PRZESTRZEŃ BESICOVITCHA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000083693
Tytuł oryginału: The isometry groups of the hamming spaces of periodic sequences
Autorzy: B. Oliynyk, Vitaliy** Sushchanskyy.
Źródło: -Siberian Math. J. 2013 vol. 54 no. 1, s. 124-136, bibliogr. 11poz.
Impact Factor: 0.285
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0037-4466
e-ISSN: 1573-9260
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Hamminga ; przestrzeń Besicovitcha ; grupa izometrii ; drzewo z korzeniem
Słowa kluczowe angielskie: Hamming space ; Besicovitch space ; isometry group ; rooted tree
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie