Wynik wyszukiwania
Zapytanie: PRZEKSZTAŁCENIE DWUMIANU
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000115373
Tytuł oryginału: Binomials transformation formulae for scaled Fibonacci numbers
Autorzy: Edyta Hetmaniok, Bożena Piątek, Roman Wituła.
Źródło: -Open Math. 2017 vol. 15 iss. 1, s. 477-485, bibliogr. 8 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa ; przekształcenie dwumianu
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; binomial transformation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie