Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BLOKOWANIE PRAWDOPODOBIEŃSTWA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000039020
Tytuł oryginału: On the blocking probability in batch Markovian arrival queues
Autorzy: Andrzej Chydziński, Ryszard* Winiarczyk.
Źródło: -Microprocess. Microsyst. 2008 vol. 32 iss. 1, s. 45-52, bibliogr. 24 poz.
Impact Factor: 0.652
p-ISSN: 0141-9331
e-ISSN: 1872-9436
Słowa kluczowe polskie: system kolejkowy ; blokowanie prawdopodobieństwa ; sieć IP
Słowa kluczowe angielskie: queueing system ; blocking probability ; IP network
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie