Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TWO PARAMETRIC QUASI-FIBONACCI NUMBERS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000120438
Tytuł oryginału: Two-parametric quasi-Fibonacci numbers
Autorzy: Barbara Smoleń, Roman Wituła.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2017 vol. 7 iss. 1, s. 99-121, bibliogr. 15 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; two parametric quasi-Fibonacci numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie