Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TRIANGULAR MATRICES
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000122638
Tytuł oryginału: Maximal and minimal triangular matrices
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Results Math. 2018 vol. 73, s. 1-16, bibliogr. 21 poz.
Impact Factor: 0.873
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1422-6383
e-ISSN: 1420-9012
DOI:
Słowa kluczowe polskie: centralizator ; matryce trójkątne
Słowa kluczowe angielskie: centralizer ; triangular matrices
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/5
Nr opisu: 0000118521
Tytuł oryginału: Bilocal automorphisms of T-infinity(F)
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Indian J. Pure Appl. Math. 2017 vol. 48 iss. 3, s. 323-334, bibliogr. 18 poz.
Impact Factor: 0.252
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0019-5588
e-ISSN: 0975-7465
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz trójkątna ; macierz nieskończona
Słowa kluczowe angielskie: triangular matrices ; infinite matrices ; bilocal automorphisms
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/5
Nr opisu: 0000107311
Tytuł oryginału: Continuous maps on triangular matrices that preserve commutativity
Autorzy: Roksana Słowik.
Źródło: -Linear and Multilinear Algebra 2016 vol. 64 iss. 9, s. 1716-1730
Impact Factor: 1.000
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz trójkątna ; odwzorowanie zachowujące komutatywność ; odwzorowanie zachowujące własności nieliniowe
Słowa kluczowe angielskie: triangular matrices ; commutativity preserver ; nonlinear preserver
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


4/5
Nr opisu: 0000082014
Tytuł oryginału: On solvability of engel equations in the group of triangular matrices over a field
Autorzy: Agnieszka Bier.
Źródło: -Linear Algebra Appl. 2013 vol. 438 iss. 5, s. 2320-2330, bibliogr. 7 poz.
Impact Factor: 0.983
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0024-3795
e-ISSN: 1873-1856
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz trójkątna ; równość komutatorowa ; podgrupa Engela ; szerokość podgrup werbalnych generowanych przez słowa engelowe
Słowa kluczowe angielskie: triangular matrices ; commutator equality ; Engel subgroup ; engel width
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:
Dostęp BCPŚ:


5/5
Nr opisu: 0000046313
Tytuł oryginału: Verbal subgroups in the group of triangular matrices over field of characteristic 0
Autorzy: Agnieszka Bier.
Źródło: -J. Algebra 2009 vol. 321 iss. 2, s. 483-494, bibliogr. 11 poz.
Impact Factor: 0.632
p-ISSN: 0021-8693
e-ISSN: 1090-266X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: macierz trójkątna ; grupa nilpotentna ; podgrupa werbalna
Słowa kluczowe angielskie: triangular matrices ; nilpotent group ; verbal subgroup
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie