Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SECOND MEAN VALUE THEOREM FOR INTEGRAL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000072980
Tytuł oryginału: A stronger version of the second mean value theorem for integrals
Tytuł w wersji polskiej: Silniejsza wersja drugiego twierdzenia o wartości średniej dla całek
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota.
Źródło: -Comput. Math. Appl. 2012 vol. 64 iss. 6, s. 1612-1615, bibliogr. 5 poz.
Impact Factor: 1.747
Punktacja MNiSW: 30.000
p-ISSN: 0898-1221
e-ISSN: 1873-7668
DOI:
Słowa kluczowe polskie: drugie twierdzenie o wartości średniej dla całek
Słowa kluczowe angielskie: second mean value theorem for integral
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie