Wynik wyszukiwania
Zapytanie: REGULAR SYSTEM
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000126769
Tytuł oryginału: On regularity of linear systems of differential equations
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2018 vol. 8 iss. 1, s. 5-20, bibliogr. 6 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: równanie różniczkowe ; układ równań
Słowa kluczowe angielskie: differential equation ; regular system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000126770
Tytuł oryginału: Regular classes of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2018 vol. 8 iss. 1, s. 21-31, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: układ dynamiczny ; układ równań ; równanie różniczkowe
Słowa kluczowe angielskie: dynamical system ; regular system ; differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000123539
Tytuł oryginału: Some classes of linear extentions of dynamical system on a torus
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Math. Appl. 2017 vol. 45 iss. 2, s. 153-161, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1730-2668
e-ISSN: 2299-4009
DOI:
Słowa kluczowe polskie: system dynamiczny ; układ regularny ; równanie różniczkowe
Słowa kluczowe angielskie: dynamical system ; regular system ; differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/4
Nr opisu: 0000095055
Tytuł oryginału: Certain methods of complementation of linear extensions of dynamic systems to regular systems
Tytuł w wersji polskiej: Pewne metody dopełnienia liniowych rozszerzeń układów dynamicznych do układów regularnych
Autorzy: Viktor Kulyk, D. P±czko.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. Stosow. 2014 z. 4, s. 41-55, bibliogr. 9 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2084-073X
Słowa kluczowe polskie: rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny ; układ regularny
Słowa kluczowe angielskie: linear extension ; dynamical system ; regular system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie