Wynik wyszukiwania
Zapytanie: FUNCTIONAL EQUATION
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000111826
Tytuł oryginału: O pewnym uogólnieniu klasycznych równań funkcyjnych.
Autorzy: Krzysztof* Dłutek.
¬ródło: W: Moderni matematicke metody v inzenyrstvi. 3mi. Sbornik z 25. seminare, 30.5. - 1.6. 2016, Horni Lomna. [Dokument elektroniczny]. Jednota Ceskych Matematiku a Fyziku. Pobocka Ostrava, Katedra Matematiky a Deskriptivni Geometre VSB-TU Ostrava. Ostrava : VSB - Technical University of Ostrava, 2016, dysk optyczny (CD-ROM) s. 19-26, bibliogr. 2 poz.
ISBN: 978-80-248-3992-9
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,4
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcyjne ; równanie funkcjonałów kwadratowych ; równanie Cauchy'ego
Słowa kluczowe angielskie: functional equation ; quadratic functional equation ; Cauchy equation
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER


2/4
Nr opisu: 0000095197
Tytuł oryginału: Functional equations and Nemytskij operator.
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk, Jakub Ludew.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 239-257, bibliogr. 21 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 1,18
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: operator Niemyckiego ; funkcja wielowarto¶ciowa ; równanie Jensena ; równanie funkcyjne ; przestrzeń Lip alfa
Słowa kluczowe angielskie: Nemytskij operator ; set-valued function ; Jensen equation ; functional equation ; Lip alpha space
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000093257
Tytuł oryginału: Zastosowanie twierdzenia o punkcie stałym w teorii stabilno¶ci równań funkcyjnych.
Autorzy: Marcin Adam.
¬ródło: W: IV Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii, [Gliwice, 18.09.2014 r.]. Program. Gliwice : [b.w.], 2014, s. 6, bibliogr. 1 poz.
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcyjne ; twierdzenie o punkcie stałym
Słowa kluczowe angielskie: functional equation ; fixed point theorem
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/4
Nr opisu: 0000057875
Tytuł oryginału: Ulam stability of functional equations
Autorzy: Stefan** Czerwik, Krzysztof* Król.
¬ródło: -Aust. J. Math. Anal. Appl. 2009 vol. 6 iss. 1, s. 1-15, bibliogr. 55 poz.
p-ISSN: 1449-5910
Słowa kluczowe polskie: Ulam Stanisław ; równanie funkcyjne ; stabilno¶ć równania funkcyjnego
Słowa kluczowe angielskie: Ulam Stanislas ; functional equation ; stability of functional equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie