Wynik wyszukiwania
Zapytanie: FAMILY F OF PERMUTATIONS OF N
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000104435
Tytuł oryginału: The family F of permutations of N
Autorzy: Roman Wituła.
Źródło: -Math. Slovaca 2015 vol. 65 no. 6, s. 1457-1474, bibliogr. 14 poz.
Impact Factor: 0.366
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0139-9918
e-ISSN: 1337-2211
DOI:
Słowa kluczowe polskie: permutacja zbieżna ; permutacja rozbieżna
Słowa kluczowe angielskie: convergent permutation ; divergent permutation ; family F of permutations of N
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie