Wynik wyszukiwania
Zapytanie: DELTA-FIBONACCI NUMBERS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000114637
Tytuł oryginału: δ-Fibonacci and δ-Lucas numbers, δ-Fibonacci and δ-Lucas polynomials
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota, Mariusz Pleszczyński.
Źródło: -Math. Slovaca 2017 vol. 67 iss. 1, s. 51-70, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.314
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0139-9918
e-ISSN: 1337-2211
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; delta-Fibonacci numbers
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie