Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MORGAN-VOYCE POLYNOMIAL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000022224
Tytuł oryginału: On modified Chebyshev polynomials
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -J. Math. Anal. Appl. 2006 vol. 324 iss. 1, s. 321-343, bibliogr. 12 poz.
Uwagi: Corrigendum to "On modified Chebyshev polynomials" in: J. Math. Anal. Appl. 2007 vol. 336 iss. 1, s. 750.
Impact Factor: 0.758
p-ISSN: 0022-247X
e-ISSN: 1096-0813
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Vieta-Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Vieta-Lucas polynomial ; Morgan-Voyce polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie