Wynik wyszukiwania
Zapytanie: HYERS-ULAM-RASSIAS STABILITY
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000120437
Tytuł oryginału: Note on the stability of the system of functional equations
Autorzy: Marcin Adam.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2017 vol. 7 iss. 1, s. 93-98, bibliogr. 5 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: stabilno¶ć Hyersa-Ulama-Rassiasa ; addytywno¶ć ; równanie funkcjonałów kwadratowych
Słowa kluczowe angielskie: Hyers-Ulam-Rassias stability ; additivity ; quadratic functional equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000095208
Tytuł oryginału: A fixed point approach to the stability of some functional equation connected with additive and quadratic mappings.
Autorzy: Marcin Adam.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 273-289, bibliogr. 33 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 1,06
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: stabilno¶ć Hyersa-Ulama-Rassiasa ; równanie funkcjonałów kwadratowych ; równanie funkcji addytywnych ; metoda punktu stałego
Słowa kluczowe angielskie: Hyers-Ulam-Rassias stability ; quadratic functional equation ; additive functional equation ; fixed point method
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000040646
Tytuł oryginału: On the stability of the quadratic functional equation in topological spaces
Autorzy: Marcin Adam, Stefan** Czerwik.
¬ródło: -Banach J. Math. Anal. 2007 vol. 1 nr 2, s. 245-251, bibliogr. 16 poz.
p-ISSN: 1735-8787
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcjonałów kwadratowych ; stabilno¶ć Hyers'a-Ulama-Rassiasa ; przestrzeń topologiczna
Słowa kluczowe angielskie: quadratic functional equation ; Hyers-Ulam-Rassias stability ; topological space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie