Wynik wyszukiwania
Zapytanie: HOPFIAN GROUP
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000116574
Tytuł oryginału: On non-Hopfian groups of fractions
Autorzy: Olga** Macedońska.
Źródło: -Open Math. 2017 vol. 15 iss. 1, s. 398-403, bibliogr. 13 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo pozytywne ; grupa Hopfa
Słowa kluczowe angielskie: positive law ; Hopfian group
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie