Wynik wyszukiwania
Zapytanie: FERRES-JACKSON POLYNOMIAL
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000019999
Tytuł oryginału: Cauchy, Ferrers-Jackson and Chebyshev polynomials and identites for the powers of elements of some conjugate recurrence sequences
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -Central Eur. J. Math. 2006 vol. 4 iss. 3, s. 531-546, bibliogr. 16 poz.
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; Cauchy polynomial ; Ferres-Jackson polynomial ; recurrence sequence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie