Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CAUCHY POLYNOMIAL
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000099278
Tytuł oryginału: On application of decompositions of the known two variable polynomials to generating some identities of trigonometric nature
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, A. Wróbel.
Źródło: -Int. J. Pure Appl. Math. 2015 vol. 101 no. 4, s. 561-569, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 5.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
p-ISSN: 1311-8080
e-ISSN: 1314-3395
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Cauchy'ego ; wielomian Ma ; wielomian Ferrers-Jackson'a ; tożsamości trygonometryczne
Słowa kluczowe angielskie: Cauchy polynomial ; Ma polynomial ; Ferrers-Jackson polynomial ; trigonometric identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000098519
Tytuł oryginału: On the limits of quotients of polynomials in two variables
Autorzy: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, A. Wróbel, Jarosław* Matlak.
Źródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2015 vol. 14 iss. 1, s. 121-132, bibliogr. 12 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 2299-9965
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Cauchy'ego ; wielomian Ma ; wielomian Ferrers-Jackson'a
Słowa kluczowe angielskie: Cauchy polynomial ; Ma polynomial ; Ferrers-Jackson polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000019999
Tytuł oryginału: Cauchy, Ferrers-Jackson and Chebyshev polynomials and identites for the powers of elements of some conjugate recurrence sequences
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota.
Źródło: -Central Eur. J. Math. 2006 vol. 4 iss. 3, s. 531-546, bibliogr. 16 poz.
p-ISSN: 1895-1074
e-ISSN: 1644-3616
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; liczby Fibonacciego ; liczby Lucasa
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Fibonacci numbers ; Lucas numbers ; Cauchy polynomial ; Ferres-Jackson polynomial ; recurrence sequence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie