Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BARKER S POLYNOMIALS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000138553
Tytuł oryginału: A different look at polynomials within man-machine interaction
Autorzy: Beata Bajorska-Harapińska, Mariusz Pleszczyński, Michał Różański, Barbara Smoleń-Duda, Adrian Smuda, Roman Wituła.
Źródło: -Information 2020 vol. 11 iss. 12, s. 1-23, bibliogr. 37 poz.
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 2078-2489
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Littlewooda ; wielomiany Barkera
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Littlewood's polynomial ; Barker's polynomials ; computing over polynomials ; nonegative polynomials
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie