Wynik wyszukiwania
Zapytanie: WATSON S
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000011768
Tytuł oryginału: Extension of multisequences and countably uniradial classes of topologies
Autorzy: S. Dolecki, Andrzej Starosolski, S. Watson.
Źródło: -Commentat. Math. Univ. Carolinae 2003 vol. 44 nr 1, s. 165-181, bibliogr. 22 poz.
p-ISSN: 0010-2628
e-ISSN: 1213-7243
Słowa kluczowe polskie: kaskada sekwencyjna
Słowa kluczowe angielskie: sequential cascade ; Arens topologies of higher order ; multisequence ; subsequential topology ; countably uniradiable
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie