Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TUAN H T
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000134795
Tytuł oryginału: A Hilbert space approach to fractional difference equations.
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, K. Kitzing, Michał Niezabitowski, S. Siegmund, S. Trostorff, H. T. Tuan.
Źródło: W: Difference equations and discrete dynamical systems with applications. 24th ICDEA, Dresden, Germany, May 21-25, 2018. Ed.: Martin Bohner, Stefan Siegmund, Roman Simon Hilscher, Petr Stehlik. Cham : Springer, 2020, s. 115-131, bibliogr. 21 poz.
ISBN: 978-3-030-35501-2978-3-030-35502-9
Seria: (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; vol. 312 2194-1009)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 1
Bazy indeksujące publikację: Springer; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: geometria komputerowa ; teoria grafów ; cykl Hamiltona
Słowa kluczowe angielskie: computational geometry ; graph theory ; Hamilton cycle
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/3
Nr opisu: 0000130854
Tytuł oryginału: A lower bound on the separation between two solutions of a scalar Riemann-Liouville fractional differential equation.
Autorzy: P. T. Anh, Piotr Jurgaś, Michał Niezabitowski, H. T. Tuan.
Źródło: W: International Conference of Numerical Analysis and Applied Mathematics (ICNAAM 2018), Rhodes, Greece, 13-18 September 2018. Eds. Theodore Simos and Charalambos Tsitouras. Melville : American Institute of Physics, 2019, art. no. 450095, bibliogr. 7 poz.
ISBN: 978-0-7354-1854-7
Seria: (AIP Conference Proceedings ; vol. 2116, iss. 1 0094-243X)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


3/3
Nr opisu: 0000133539
Tytuł oryginału: Global attractivity for some classes of Riemann-Liouville fractional differential systems
Autorzy: H. T. Tuan, Adam Czornik, J. Nieto, Michał Niezabitowski.
Źródło: -J. Integral Equ. Appl. 2019 vol. 31 nr 2, s. 265-282, bibliogr. 20 poz.
Impact Factor: 0.930
Punktacja MNiSW: 70.000
p-ISSN: 0897-3962
e-ISSN: 1938-2626
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; pochodna Riemanna-Liouville'a ; asymptotyczne zachowanie rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; Riemann-Liouville derivative ; asymptotic behaviour of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie