Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SZCZAWIŃSKA J
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000013694
Tytuł oryginału: On Lipschitz midconvex multifuncions
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor, J. Szczawińska.
Źródło: -Math. Slovaca 2004 vol. 54 no. 3, s. 237-244, bibliogr. 3 poz.
p-ISSN: 0139-9918
e-ISSN: 1337-2211
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie