Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SMUDA ADRIAN
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000138553
Tytuł oryginału: A different look at polynomials within man-machine interaction
Autorzy: Beata Bajorska-Harapińska, Mariusz Pleszczyński, Michał Różański, Barbara Smoleń-Duda, Adrian Smuda, Roman Wituła.
¬ródło: -Information 2020 vol. 11 iss. 12, s. 1-23, bibliogr. 37 poz.
Punktacja MNiSW: 40.000
p-ISSN: 2078-2489
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wielomian Czebyszewa ; wielomian Littlewooda ; wielomiany Barkera
Słowa kluczowe angielskie: Chebyshev polynomial ; Littlewood's polynomial ; Barker's polynomials ; computing over polynomials ; nonegative polynomials
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/3
Nr opisu: 0000131492
Tytuł oryginału: Rachunek operatorów Mikusińskiego.
Autorzy: Adrian Smuda.
¬ródło: W: IX Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '19. Gliwice, 19.09.2019. Gliwice : [b.w.], 2019, s. 33, bibliogr. 2 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Przemysłowej Instytutu Matematyki Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki ¦l±skiej, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Słowa kluczowe polskie: operator Mikusińkiego ; rachunek operatorowy
Słowa kluczowe angielskie: Mikusinski's operator ; operational calculus
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/3
Nr opisu: 0000131586
Tytuł oryginału: Rachunek operatorów Mikusińskiego.
Autorzy: Adrian Smuda.
¬ródło: W: VI Ogólnopolska Konferencja Studentów Matematyków "Oblicze", Poznań, 10-12 maja, 2019. [B.m.] : [b.w.], 2019, s. 6
Organizator: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza. Wydział Matematyki i Informatyki.
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie