Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MORAWIAK MAREK
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000126769
Tytuł oryginału: On regularity of linear systems of differential equations
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2018 vol. 8 iss. 1, s. 5-20, bibliogr. 6 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: równanie różniczkowe ; układ równań
Słowa kluczowe angielskie: differential equation ; regular system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000126770
Tytuł oryginału: Regular classes of linear extensions of dynamical systems on a torus
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Sil. J. Pure Appl. Math. 2018 vol. 8 iss. 1, s. 21-31, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 4.000
p-ISSN: 2450-9604
Słowa kluczowe polskie: układ dynamiczny ; układ równań ; równanie różniczkowe
Słowa kluczowe angielskie: dynamical system ; regular system ; differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4702
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000119991
Tytuł oryginału: Liniowe rozszerzenia układów dynamicznych.
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: W: Materìali Vìsìmnadcâtoï mìžnarodnoï naukovoï konferencìï ìmenì akademìka Mihajla Kravčuka, 7-10 žovtnâ 2017 roku, Luc'k-Kiïv. Proceedings of Eighteenth International Scientific Mykhailo Kravchuk Conference. Kiïv : NTUU "KPI", 2017, s. 15-17, bibliogr. 4 poz.
ISBN: 978-617-7021-57-4
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,2
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/7
Nr opisu: 0000118428
Tytuł oryginału: Liniowe rozszerzenia układów dynamicznych na torusie.
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: W: VII Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '17. Gliwice : [b.w.], 2017, s. 48, bibliogr. 3 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Informatyki. Instytut Matematyki. Wydział Matematyki Stosowanej. Politechnika ¦l±ska, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/7
Nr opisu: 0000115780
Tytuł oryginału: Pewne klasy liniowych rozszerzeń układów dynamicznych na torusie.
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: W: Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów OMatko!!!, Wrocław, 7-9 kwietnia 2017r.. [B.m.] : [b.w.], 2017, s. 11
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/7
Nr opisu: 0000120005
Tytuł oryginału: Regulârnìst' lìnìjnih rozširen' dinamìčnih sistem.
Autorzy: Viktor Kulyk, Marek Morawiak.
¬ródło: W: Diferencìal'nì rìvnânnâ ta ïh zastosuvannâ. Mižnarodna konferencìâ prisvâčena 75-riččû vìd dnâ narodžennâ doktora fìziko-matematičnih nauk, profesora, laureata Deržavnoï premìï Ukraïni v galuzì nauki i tehnìki D. I. Martinûka (1942-1996), 19-21 travnâ 2017 roku. Kam'ânec'-Podìl's'kij : Aksioma, 2017, s. 70-72, bibliogr. 3 poz.
ISBN: 978-966-496-403-3
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,2
Typ publikacji: RK
Język publikacji: UKR
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/7
Nr opisu: 0000123539
Tytuł oryginału: Some classes of linear extentions of dynamical system on a torus
Autorzy: Marek Morawiak.
¬ródło: -Math. Appl. 2017 vol. 45 iss. 2, s. 153-161, bibliogr. 4 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1730-2668
e-ISSN: 2299-4009
DOI:
Słowa kluczowe polskie: system dynamiczny ; układ regularny ; równanie różniczkowe
Słowa kluczowe angielskie: dynamical system ; regular system ; differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie