Wynik wyszukiwania
Zapytanie: UKR MAT Z
Liczba odnalezionych rekordów: 9



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/9
Nr opisu: 0000103323
Konstrukciï funkcìj Lâpunova v teoriï regulârnih lìnìjnih rozširen' dinamìčnih sistem na torì.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2015 t. 67 no. 10, s. 1358-1365, bibliogr. 6 poz.

2/9
Nr opisu: 0000094489
Pro zv'âzok funkcìï Grina z funkcìâmi Lâpunova v lìnìjnih rozširennâh dinamìčnih sistem.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2014 vol. 66 no. 4, s. 551-557, bibliogr. 6 poz.

3/9
Nr opisu: 0000040669
Znakozminni funkcii Lâpunova w teorii linijnih rozširen dinamičnih sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
-Ukr. Mat. Z. 2007 vol. 59, s. 488-500

4/9
Nr opisu: 0000021672
Integral'nyj viglad obmezenich rozviazkiv dejakich system differencialnich rivnian.
[Aut.]: G. Kulyk, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2005 vol. 57 nr 1, s. 84-93

5/9
Nr opisu: 0000000066
Note on symmetric words in metabelian groups.
[Aut.]: Waldemar Hołubowski.
-Ukr. Mat. Z. 2002 T. 54 nr 7, s. 1013-1015, bibliogr. 9 poz.

6/9
Nr opisu: 0000000065
On 2-symmetric words in nilpotent groups.
[Aut.]: C. Gupta, Waldemar Hołubowski.
-Ukr. Mat. Z. 2002 T. 54 nr 7, s. 1020-1024, bibliogr. 9 poz.

7/9
Nr opisu: 0000000437
Pro vlastivist' reguljarnosti dejakich linijnich rozsiren' dinamicnich sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
-Ukr. Mat. Z. 2002 T. 54 nr 4, s. 568-574, bibliogr. 2 poz.

8/9
Nr opisu: 0000005517
Pro lokalni zburennja linijnich rozsiren dinamicnich sistem na tori.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2000 T. 52 nr 2, s. 282-287, bibliogr. 3 poz.

9/9
Nr opisu: 0000024390   
Linejnye rassirenija dinamiceskich sistem na tore, kotorye imejut funkcii Grina-Samojlenko.
[Aut.]: Viktor Kulyk, B. Wójtowicz.
-Ukr. Mat. Z. 1998 T. 50 nr 2, s. 178-188, bibliogr. 4 poz.

stosując format:
Nowe wyszukiwanie