Wynik wyszukiwania
Zapytanie: KYUSHU J MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000100130   
Linear minimal rank preservers on infinite triangular matrices.
[Aut.]: Roksana Słowik.
-Kyushu J. Math. 2015 vol. 69 no. 1, s. 63-68, bibliogr. 13 poz.. Impact Factor 0.365. Punktacja MNiSW 15.000

minimalny rząd ; nieskończona macierz trójkątna ; problem zachowywania własności przez odwzorowania liniowe

minimal rank ; infinite triangular matrix ; linear preserver problem

stosując format:
Nowe wyszukiwanie