Wynik wyszukiwania
Zapytanie: IMA J MATH CONTROL INF
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000035358   
Controllability of second-order infinite-dimensional systems.
[Aut.]: Jerzy Klamka.
-IMA J. Math. Control Inf. 1996 vol. 13 no. 1, s. 79-88, bibliogr. 20 poz.

2/2
Nr opisu: 0000129626
Constrained controllability of nonlinear systems.
[Aut.]: Jerzy Klamka.
-IMA J. Math. Control Inf. 1995 vol. 12 no. 3, s. 245-252, bibliogr. 13 poz.

stosując format:
Nowe wyszukiwanie