Wynik wyszukiwania
Zapytanie: ANN MATH SILES
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000071784   
The group of balanced automorphisms of a spherically homogeneous rooted tree.
[Aut.]: Adam Woryna.
-Ann. Math. Siles. 2009 vol. 23, s. 83-101, bibliogr. 5 poz.

automorfizm ; drzewo z korzeniem

automorphism ; rooted tree

2/5
Nr opisu: 0000052004      
On S-length of groups.
[Aut.]: Olga** Macedońska, Aleksandra* Potyka.
-Ann. Math. Siles. 2008 vol. 22, s. 59-67, bibliogr. 8 poz.

3/5
Nr opisu: 0000045301   
One-one and one-one onto choice functions.
[Aut.]: Roman Wituła.
-Ann. Math. Siles. 1993 vol. 7, s. 63-71, bibliogr. 6 poz.

4/5
Nr opisu: 0000052590   
Approximation of elements of the spaces X and X by nonlinear, singular kernels.
[Aut.]: Andrzej** Kasperski.
-Ann. Math. Siles. 1992 vol. 6 nr 1304, s. 21-29, bibliogr. 6 poz.

5/5
Nr opisu: 0000052598   
On spaces with vector structure.
[Aut.]: Brunon* Szociński.
-Ann. Math. Siles. 1992 vol. 6 nr 1304, s. 94-102, bibliogr. 3 poz.

stosując format:
Nowe wyszukiwanie