Wynik wyszukiwania
Zapytanie: AEQUATIONES MATH
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000063442   
On uniformly continuous Nemytskij operators generated by set-valued functions.
[Aut.]: Ewelina Mainka.
-Aequationes Math. 2010 vol. 79 iss. 3, s. 293-306, bibliogr. 10 poz.

równanie funkcyjne Jensena ; wartość dodana ; operator jednostajnie ciagły

Jensen equation ; set-valued ; uniformly continuous operator

2/3
Nr opisu: 0000056767   
On set-valued solutions of a functional equation of Drygas.
[Aut.]: Wilhelmina* Smajdor.
-Aequationes Math. 2009 vol. 77 iss. 1/2, s. 89-97, bibliogr. 10 poz.

selekcja ; funkcja addytywna ; wartość dodana ; funkcja kwadratowa ; różnica Hukuhary

selection ; additive function ; set-valued ; quadratic function ; Hukuhara difference

3/3
Nr opisu: 0000064475   
Properties of a special class of doubly stochastic measures.
[Aut.]: Andrzej** Kamiński, P. Mikusiński, H. Sherwood, M. Taylor.
-Aequationes Math. 1988 vol. 36 nr 2/3

stosując format:
Nowe wyszukiwanie