Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SYSTEM Z PRZEŁĄCZENIAMI
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000115771
Stabilizability of nonlinear infinite dimensional switched systems by measures of noncompactness in the space c0.
[Aut.]: Radosław Zawiski.
-Nonlinear Anal., Hybrid Syst. 2017 vol. 25, s. 79-89, bibliogr. 33 poz.. Impact Factor 4.010. Punktacja MNiSW 40.000

system z przełączeniami ; nieskończenie wymiarowy system dynamiczny ; miara niezwartości ; przestrzeń ciągowa

switched system ; nonlinear infinite dimensional dynamical system ; measure of noncompactness ; sequence space

stosując format:
Nowe wyszukiwanie