Wynik wyszukiwania
Zapytanie: STRUCTURAL MATRIX RING
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000107433
Automorphisms of some structural infinite matrix rings.
[Aut.]: Roksana Słowik, L. van Wyk.
-Oper. Matrices 2016 vol. 10 nr 1, s. 163-188, bibliogr. 19 poz.. Impact Factor 0.440. Punktacja MNiSW 25.000

automorfizmy macierzy ; pierścienie macierzy strukturalnych ; macierze nieskończone

automorphisms of matrices ; structural matrix ring ; infinite matrices

stosując format:
Nowe wyszukiwanie