Wynik wyszukiwania
Zapytanie: RING DERIVATIONS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000100872
Derivations of rings of infinite matrices.
[Aut.]: Roksana Słowik.
-Commun. Algebra 2015 vol. 43 iss. 8, s. 3433-3441, bibliogr. 12 poz.. Impact Factor 0.368. Punktacja MNiSW 20.000

macierz nieskończona

infinite matrix ; ring derivations

stosując format:
Nowe wyszukiwanie