Wynik wyszukiwania
Zapytanie: NONLINEAR DISCRETE SYSTEMS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000129623   
Controllability of 2-D nonlinear systems.
[Aut.]: Jerzy Klamka.
-Nonlinear Anal., Theory Methods Appl. 1997 vol. 30 iss. 5, s. 2963-2968, bibliogr. 12 poz.. Impact Factor 0.280

nieliniowe systemy dyskretne ; układ 2-D ; sterowalność

nonlinear discrete systems ; 2-D system ; controllability ; nonlinear covering operator

stosując format:
Nowe wyszukiwanie