Wynik wyszukiwania
Zapytanie: LINEAR REGULAR EXTENSION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000094635   
Some conditions of regularity of linear extensions of dynamical systems with respect to selected variables.
[Aut.]: D. Pączko, Viktor Kulyk.
-Nonlinear Anal., Model. Control 2014 vol. 19 no. 4, s. 602-610, bibliogr. 5 poz.. Impact Factor 1.099. Punktacja MNiSW 25.000

funkcja Greena ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego ; rozszerzenie liniowe regularne ; słaba regularność ; forma kwadratowa ; funkcja Lapunowa ; macierz dodatnio określona

Green's function ; linear extension of dynamical system ; linear regular extension ; weak regularity ; quadratic form ; Lyapunov function ; positive definite matrix

stosując format:
Nowe wyszukiwanie