Wynik wyszukiwania
Zapytanie: INFINITE MATRICES
Liczba odnalezionych rekordów: 2



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/2
Nr opisu: 0000118521   
Bilocal automorphisms of T-infinity(F).
[Aut.]: Roksana Słowik.
-Indian J. Pure Appl. Math. 2017 vol. 48 iss. 3, s. 323-334, bibliogr. 18 poz.. Impact Factor 0.252. Punktacja MNiSW 15.000

macierz trójkątna ; macierz nieskończona

triangular matrices ; infinite matrices ; bilocal automorphisms

2/2
Nr opisu: 0000107433
Automorphisms of some structural infinite matrix rings.
[Aut.]: Roksana Słowik, L. van Wyk.
-Oper. Matrices 2016 vol. 10 nr 1, s. 163-188, bibliogr. 19 poz.. Impact Factor 0.440. Punktacja MNiSW 25.000

automorfizmy macierzy ; pierścienie macierzy strukturalnych ; macierze nieskończone

automorphisms of matrices ; structural matrix ring ; infinite matrices

stosując format:
Nowe wyszukiwanie