Wynik wyszukiwania
Zapytanie: DERIVATIONS OF LIE ALGEBRA
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000116473
Derivations of the Lie algebra of infinite strictly upper triangular matrices over a commutative ring.
[Aut.]: Waldemar Hołubowski, I. Kashuba, Sebastian Żurek.
-Commun. Algebra 2017 vol. 45 iss. 11, s. 4679-4685, bibliogr. 21 poz.. Impact Factor 0.481. Punktacja MNiSW 20.000

pierścień łączący ; pochodne algebry Liego ; nieskończona macierz unitrójkątna

commutative ring ; derivations of Lie algebra ; infinite unitriangular matrix

stosując format:
Nowe wyszukiwanie