Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BILOCAL AUTOMORPHISMS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000118521   
Bilocal automorphisms of T-infinity(F).
[Aut.]: Roksana Słowik.
-Indian J. Pure Appl. Math. 2017 vol. 48 iss. 3, s. 323-334, bibliogr. 18 poz.. Impact Factor 0.252. Punktacja MNiSW 15.000

macierz trójkątna ; macierz nieskończona

triangular matrices ; infinite matrices ; bilocal automorphisms

stosując format:
Nowe wyszukiwanie