Wynik wyszukiwania
Zapytanie: AUTOMORPHISMS OF MATRIX RINGS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096696
Epimorphisms of the ring of infinite triangular matrices.
[Aut.]: Roksana Słowik.
-Linear and Multilinear Algebra 2015 vol. 63 no. 7, s. 1372-1378. Impact Factor 0.761. Punktacja MNiSW 25.000

automorfizmy pierścieni macierzy ; nieskończona macierz trójkątna ; macierz nieskończona

automorphisms of matrix rings ; triangular infinite matrices ; infinite matrix

stosując format:
Nowe wyszukiwanie