Wynik wyszukiwania
Zapytanie: HWARDIJSKIE
Liczba odnalezionych rekordów: 4Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000126404
Społeczne skutki transformacji systemowej na oszarach wiejskich. Na przykładzie Hrycowa, Hannopola i Hwardijskiego.
[Aut.]: Joanna Pęcak-Rajca, Grażyna Mikołajec-Knafel.
W: Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu. Refleksje z badań terenowych. Red. Aleksandra Synowiec. Gliwice : Katedra Stosowanych Nauk Społecznech Politechniki Śląskiej, 2018, s. 39-57, bibliogr. 14 poz.

transformacja systemowa ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

system transformation ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

2/4
Nr opisu: 0000126406
Trwanie i zmiana w organizacji i zagospodarowaniu przestrzeni ukraińskiej wsi, na przykładzie trzech wsi obwodu chmielnickiego.
[Aut.]: Remigiusz Kozubek.
W: Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu. Refleksje z badań terenowych. Red. Aleksandra Synowiec. Gliwice : Katedra Stosowanych Nauk Społecznech Politechniki Śląskiej, 2018, s. 75-88

zagospodarowanie przestrzenne ; organizacja przestrzenna ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

site planning ; spatial organization ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

3/4
Nr opisu: 0000126402
Założenia i realizacja projektu "Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu".
[Aut.]: Aleksandra Synowiec.
W: Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu. Refleksje z badań terenowych. Red. Aleksandra Synowiec. Gliwice : Katedra Stosowanych Nauk Społecznech Politechniki Śląskiej, 2018, s. 19-38, bibliogr. 32 poz.

antropologia postsocjalizmu ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

anthropology of postsocialism ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

4/4
Nr opisu: 0000126405
Zrównoważony rozwój wsi i innowacje społeczne w perspektywie założeń projektu: "Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu".
[Aut.]: Katarzyna* Katana.
W: Trwanie i zmiana w przestrzeni społeczno-kulturowej współczesnej ukraińskiej wsi w perspektywie antropologii postsocjalizmu. Refleksje z badań terenowych. Red. Aleksandra Synowiec. Gliwice : Katedra Stosowanych Nauk Społecznech Politechniki Śląskiej, 2018, s. 58-74, bibliogr. 16 poz.

zrównoważony rozwój ; innowacja społeczna ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

sustainable development ; social innovation ; Hryców ; Hannopol ; Hwardijskie

stosując format:
Nowe wyszukiwanie