Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BENEDETTO IDENTITY
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096418
On the three, five and other periodic orbits of some polynomials.
[Aut.]: Roman Wituła, Edyta Hetmaniok, Damian Słota, Tomasz Trawiński, Wojciech* Kołton.
W: Analysis and simulation of electrical and computer systems. Eds. Lesław Gołębiowski, Damian Mazur. Berlin : Springer, 2015, s. 91-107, bibliogr. 32 poz. (Lecture Notes in Electrical Engineering ; vol. 324 1876-1100)

orbita okresowa ; tożsamość Benedetto ; wielomian Czebyszewa

periodic orbit ; Benedetto identity ; Chebyshev polynomial

stosując format:
Nowe wyszukiwanie