Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MODERN PROBABILISTIC METHODS FOR ANALYSIS OF TELECOMMUNICATION NETWORKS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000079075
Queue-size distribution in M/G/1-type system with bounded capacity and packet dropping.
[Aut.]: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
W: Modern probabilistic methods for analysis of telecommunication networks. Belarusian Winter Workshops in Queueing Theory. BWWQT 2013, Minsk, Belarus, January 28-31, 2013. Proceedings. Eds: A. Dudin, V. Klimenok, G. Tsarenkov, S. Dudin. Berlin : Springer, 2013, s. 177-186, bibliogr. 17 poz. (Communications in Computer and Information Science ; vol. 356 1865-0929)

algorytm AQM ; skończony bufor ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system obsługi pojedynczej kolejki ; rozkład liczby zgłoszeń

AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; single server queuing system ; queue-size distribution

stosując format:
Nowe wyszukiwanie