Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MATHEMATICAL POPULATION DYNAMICS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000054220
Controllability of nonlinear systems with application to analysis of population dynamics.
[Aut.]: Jerzy Klamka.
W: Mathematical population dynamics. Proceedings of the second international conference. Ed. by O. Arino, D. E. Axelrod, M. Kimmel. New York : Marcel Dekker Inc., 1991, s. 217-221, bibliogr. 10 poz. (Lecture Notes in Pure and Applied Mathematics ; vol. 131 0075-8469)

stosując format:
Nowe wyszukiwanie