Wynik wyszukiwania
Zapytanie: KULYK VIKTOR
Liczba odnalezionych rekordów: 50



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/50
Nr opisu: 0000131687   
Regularity of linear systems of differential equations on the axes and pencils of quadratic forms.
[Aut.]: Viktor Kulyk, G. Kulyk, N. Stepanenko.
-Commun. Adv. Math. Sci. 2019 vol. 2 no. 3, s. 176-181, bibliogr. 4 poz.

układ sprzężony ; forma kwadratowa ; macierze symetryczne

adjoint system ; quadratic form ; symmetric matrices

2/50
Nr opisu: 0000126967
Konstrukcìâ funkcìj Lâpunova u viglâdì pučkìv kvadratičnih form.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Nelìnìjnì Kolivannâ 2018 t. 21 nr 2, s. 147-154, bibliogr. 10 poz.. Punktacja MNiSW 5.000

3/50
Nr opisu: 0000126974
Obmeženì rozv'âzki diferencìal'nih rìvnân' Rìkkatì.
[Aut.]: G. Kulyk, Viktor Kulyk.
W: Sučasnì problemi matematičnogo modelûvannâ, prognozuvannâ ta optimìzacìï. Tezi dopovìdej 8-ï Mižnarodnoï naukovoï konferencìï, prisvâčenoï 100-rìččû Nacìonal'noï akademìï nauk Ukraïni ta 100-riččû Kam'ânec'-Podìl's'kogo nacìonal'nogo unìversitetu ìmenì Ivana Orìênka. Kam'ânec'-Podìl's'kij : Kam'ânec'-Podìl's'kij nacìonal'nij unìversitet ìmenì Ivana Orìênka, 2018, s. 76-80, bibliogr. 3 poz.

4/50
Nr opisu: 0000122876
Generalization of the method of complementing weakly regular linear extensions of dynamical systems to regular systems.
[Aut.]: D. Pączko, Viktor Kulyk.
W: Manufacturing processes. Actual problems - 2017. Vol. 1, Basic science applications in manufacturing processes. Ed. by Oleksandr Hachkevych, Anida Stanik-Besler, Tomasz Wołczański. Opole : Oficyna Wydaw. Politechniki Opolskiej, 2017, s. 77-93, bibliogr. 3 poz. (Studia i Monografie ; Politechnika Opolska z. 472 1429-6063)

funkcja Greena ; inwariantne rozmaitości ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego ; słaba regularność ; forma kwadratowa ; funkcja Lapunowa ; macierz dodatnio określona

Green function ; invariant manifolds ; linear extension of dynamical system ; weak regularity ; quadratic form ; Lyapunov function ; positive definite matrix

5/50
Nr opisu: 0000126966
Ìnvarìantnì množini rozširen' dinamìčnih sistem na mnogovidah.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Bukovins'kij Mat. Z. 2017 t. 5 nr 1/2, s. 71-79, bibliogr. 9 poz.. Punktacja MNiSW 5.000

6/50
Nr opisu: 0000120005
Regulârnìst' lìnìjnih rozširen' dinamìčnih sistem.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Marek Morawiak.
W: Diferencìal'nì rìvnânnâ ta ïh zastosuvannâ. Mižnarodna konferencìâ prisvâčena 75-riččû vìd dnâ narodžennâ doktora fìziko-matematičnih nauk, profesora, laureata Deržavnoï premìï Ukraïni v galuzì nauki i tehnìki D. I. Martinûka (1942-1996), 19-21 travnâ 2017 roku. Kam'ânec'-Podìl's'kij : Aksioma, 2017, s. 70-72, bibliogr. 3 poz.

7/50
Nr opisu: 0000106474   
Construction of Lyapunov functions in the theory of regular linear extensions of dynamical systems on a torus.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
-Ukr. Math. J. 2016 vol. 67 iss. 10, s. 1527-1536, bibliogr. 6 poz.. Impact Factor 0.228. Punktacja MNiSW 15.000

8/50
Nr opisu: 0000111150
Deâki klasi regulârnih linijnih rozširen' dinamičnih sistem na tori.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Bukovins'kij Mat. Z. 2016 t. 4 nr 1/2, s. 37-42, bibliogr. 11 poz.. Punktacja MNiSW 5.000

9/50
Nr opisu: 0000111170
Doslídžennâ líníjnih rozširen' dinamíčnih sistem z dopomogoû kvadratičnih form.
[Aut.]: G. Kulik, Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
W: Mižnarodna naukova konferencíâ, prisvâčena 80-riččû vid dnâ narodžennâ Mihajla Pavloviča Lenûka, 28-30 žovtnâ 2016 roku, m. Černïvcí. Materìali konferencìï. Černívcí : [b.w.], 2016, s. 149-151, bibliogr. 2 poz.

10/50
Nr opisu: 0000111158
Pro regulârnist' linijnih rozširen' dinamičnih sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko, G. Kulyk.
W: Símnadcataâ mìžnarodna naukova konferencìâ ìmenì akademìka Mihajla Kravčuka, Kiïv, 19-20 travnâ 2016 r.. Materìali konferencìï. Vol. 1 Differencial'ni ta integral'ni rivnânnâïh zastosuvannâ. Kiïv : NTUU "KPI", 2016, s. 176-180, bibliogr. 5 poz.

11/50
Nr opisu: 0000115772
The integral form of bounded manifolds of systems of differential equations.
[Aut.]: D. Pączko, Viktor Kulyk.
W: Manufacturing processes. Actual problems - 2016. Vol. 1, Basic science applications in manufacturing processes. Ed. by Maksymilian Gajek, Oleksandr Hachkevych, Anida Stanik-Besler, Tomasz Wołczański. Opole : Opole University of Technology, 2016, s. 55-66, bibliogr. 3 poz. (Studia i Monografie ; Politechnika Opolska z. 453 1429-6063)

funkcja Greena ; inwariantne rozmaitości ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego ; słaba regularność ; forma kwadratowa ; funkcja Lapunowa ; macierz dodatnio określona

Green function ; invariant manifolds ; linear extension of dynamical system ; weak regularity ; quadratic form ; Lyapunov function ; positive definite matrix

12/50
Nr opisu: 0000103323
Konstrukciï funkcìj Lâpunova v teoriï regulârnih lìnìjnih rozširen' dinamìčnih sistem na torì.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2015 t. 67 no. 10, s. 1358-1365, bibliogr. 6 poz.. Punktacja MNiSW 5.000

13/50
Nr opisu: 0000095209   
Selected issues in the theory of nonlinear oscillations.
[Aut.]: Viktor Kulyk, D. Pączko.
W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki Śląskiej, 2015, s. 291-303, bibliogr. 15 poz. (Monografia ; [Politechnika Śląska] nr 545)

układ dynamiczny ; oscylacja

dynamical system ; oscillation

14/50
Nr opisu: 0000103383
The influence of selected variables on the regularity of linear extensions of dynamical systems.
[Aut.]: Viktor Kulyk, D. Pączko.
W: VII Halykaralyk gylymi konferenciâ. Differencialdyk tendeuler, analiz, žene algebra problemalary, K. Žubanov atyndagy Aktebe enìrlìk memlekettìk universitetì, Aktebe, 8-9 kazan 2015 žyl. Materialdary. VII International scientific conference. Problems of differential equations, analysis and algebra. Proceedings. Aktebe : K. Žubanov atyndagy Aktebe enìrlìk memlekettìk universitetì, 2015, s. 92-96, bibliogr. 4 poz.

funkcja Greena ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego ; forma kwadratowa ; funkcja Lapunowa ; macierz dodatnio określona

Green function ; linear extension of dynamical system ; quadratic form ; Lyapunov function ; positive definite matrix

15/50
Nr opisu: 0000095055      
Certain methods of complementation of linear extensions of dynamic systems to regular systems.
[Aut.]: Viktor Kulyk, D. Pączko.
-Zesz. Nauk. PŚl., Mat. Stosow. 2014 z. 4, s. 41-55, bibliogr. 9 poz.. Punktacja MNiSW 4.000

rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny ; układ regularny

linear extension ; dynamical system ; regular system

16/50
Nr opisu: 0000094489
Pro zv'âzok funkcìï Grina z funkcìâmi Lâpunova v lìnìjnih rozširennâh dinamìčnih sistem.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2014 vol. 66 no. 4, s. 551-557, bibliogr. 6 poz.. Punktacja MNiSW 5.000

17/50
Nr opisu: 0000096369   
Relationship between the green and Lyapunov functions in linear extensions of dynamical.
[Aut.]: I. M. Hrod, Viktor Kulyk.
-Ukr. Math. J. 2014 vol. 66 no. 4, s. 617-624, bibliogr. 6 poz.. Impact Factor 0.230. Punktacja MNiSW 15.000

18/50
Nr opisu: 0000094635   
Some conditions of regularity of linear extensions of dynamical systems with respect to selected variables.
[Aut.]: D. Pączko, Viktor Kulyk.
-Nonlinear Anal., Model. Control 2014 vol. 19 no. 4, s. 602-610, bibliogr. 5 poz.. Impact Factor 1.099. Punktacja MNiSW 25.000

funkcja Greena ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego ; rozszerzenie liniowe regularne ; słaba regularność ; forma kwadratowa ; funkcja Lapunowa ; macierz dodatnio określona

Green's function ; linear extension of dynamical system ; linear regular extension ; weak regularity ; quadratic form ; Lyapunov function ; positive definite matrix

19/50
Nr opisu: 0000094488
Vlastivìst' regulârnostì matrično-diferencìal'nih sistem na torì.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
W: P'âtnadcâta mìžnarodna naukova konferencìâ ìmenì akademìka Mihajla Kravčuka, Kiïv, 15-17 travnâ 2014 r. Materìali konferencìï. T. 1, Deferencìal'nì ta ìntegral'nì rìvnânnâ, ïh zastosuvannâ. Kiïv : NTUU "KPI", 2014, s. 175-176, bibliogr. 2 poz.

20/50
Nr opisu: 0000087460
Regulârnist' matrično-diferencialnih rivnân'.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
-Bukovins'kij Mat. Z. 2013 t. 1 nr 1/2, s. 48-52, bibliogr. 6 poz.

równanie różniczkowe ; układ dynamiczny ; rozszerzenie liniowe

differential equation ; dynamical system ; linear extension

21/50
Nr opisu: 0000088675
Regulârnìst' lìnìjnih rozširen' dinamìčnih sistem.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
W: Bogolûbovs'kì čitannâ DIF-2013. Diferencìal'nì rìvnânnâ, teorìâ funkcìj ta ïh zastosuvannâ. Mìžnarodna matematična konferencìâ z nagodi 75-riččâ z dnâ narodžennâ akademìka A. M. Samojlenka, Sevastopol, Ukraïna, 23-30 červnâ. Tezi dopovìdej = Bogolyubov readings DIF-2013. Differential equations, theory of functions and their applications. International mathematical conference on the occasion of the 75th anniversary of academician A. M. Samoilenko. Nacìonal'na Akademìâ Nauk Ukraïni [et al.]. Kiïv : Institut Matematiki NAN Ukraïni, 2013, s. 125-126, bibliogr. 2 poz.

22/50
Nr opisu: 0000088674
Some methods of complement of weak regular linear exensions of dynamical systems to regular.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Dariusz* Pączko.
-Nonlinear Oscil. 2013 t. 16 nr 1, s. 65-74, bibliogr. 3 poz.. Impact Factor 0.279. Punktacja MNiSW 15.000

23/50
Nr opisu: 0000070771
Wybrane zagadnienia jakościowej teorii równań różniczkowych.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Dariusz* Pączko.
Gliwice : Wydaw. Politechniki Śląskiej, 2012, 104 s., bibliogr. 26 poz.

funkcja Lapunowa ; funkcja Greena ; równanie różniczkowe ; układ dynamiczny ; liniowe rozszerzenie układu dynamicznego

Lyapunov function ; Green function ; differential equation ; dynamical system ; linear extension of dynamical system

24/50
Nr opisu: 0000085174   
Dopolnenie slabo regulârnyh linejnyh rasširenij dinamičeskih sistem do regulârnyh.
[Aut.]: Viktor Kulyk, A. Kulyk, N. Stepanenko.
-Matematičeskij Žurnal 2011 t. 11 nr 1, s. 74-86, bibliogr. 7 poz.

układ dynamiczny ; funkcja Greena ; rozszerzenie liniowe

dynamical system ; Green's function ; linear extension ; bounded invariant manifold

25/50
Nr opisu: 0000085246
Funkcii Lâpunova v teorii linejnyh rasširenij dinamičeskih sistem.
[Aut.]: Viktor Kulyk, A. Kulik.
W: Analitičeskie metody analiza i differencial'nyh uravnenij. Trudy 6-j meždunarodnoj konferencii, Minsk, Belarus', 12-17 sentâbrâ 2011 goda = Analytic methods of analysis and differential equations. Proceedings of 6th international conference. T. 2, Differencial'nye uravneniâ. Minsk : Institut Matematiki NAN Belarusi, 2012, s. 64-67, bibliogr. 4 poz.

układ dynamiczny ; rozszerzenie liniowe ; funkcja Greena ; funkcja Lapunowa

dynamical system ; linear extension ; Green function ; Lyapunov function ; bounded invariant manifold

26/50
Nr opisu: 0000085390
Funkcii Lâpunova v teorii linejnyh rasširenij dinamičeskih sistem.
[Aut.]: Viktor Kulyk, A. Kulyk.
W: Analitičeskie metody analiza i differencial'nyh uravnenij. Tezisy dokladov meždunarodnoj konferencii, Minsk, Belarus', 12-17 sentâbrâ 2011 goda = Analytical methods of analysis and differential equations. Abstracts of reports of international conference. Minsk : Institut Matematiki NAN Belarusi, 2012, s. 88, bibliogr. 3 poz.

27/50
Nr opisu: 0000088669
Regulârnye linejnye rasšireniâ dinamičeskih sistem s vyroždennoj matricej pri normal'nyh peremennyh.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
W: Aktual'nye problemy sovremennoj matematiki, informatiki i mehaniki - II. Meždunarodnaâ konferenciâ posvâŝennaâ 100-letiû akademika AN KazSSR O. A. Žautykova, 100-letiû člen-korrespondenta AN KazSSR E. I. Kima i 75-letiû akademika NAN RK U.M. Sultangazina. 20 Let nezavisimosti Respubliki Kazahstan, Almaty, 28-30 sentâbrâ 2011 goda. Tezisy dokladov. Ministerstvo Obrazovaniâ i Nauki Respubliki Kazahstan. Komitet Nauki [et al.]. [B.m.] : [b.w.], 2011, s. 57-58, bibliogr. 2 poz.

28/50
Nr opisu: 0000085173   
Some constructions of Lyapunov function for linear extensions of dynamical systems.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Ewa* Tkocz-Piszczek.
-Opusc. Math. 2011 vol. 31 no. 3, s. 399-409, bibliogr. 7 poz.

funkcja Lapunowa ; torus niezmienniczy

Lyapunov function ; invariant torus ; invariant manifold

29/50
Nr opisu: 0000070599
Pobudova funkcij Lâpunova deâkih linijnih rozširen' dinamičnih sistem.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Visn. L'viv. Univ., Ser. Meh.-Mat. 2010 vyp. 72, s. 79-93, bibliogr. 5 poz.

funkcja Greena ; forma kwadratowa ; rozszerzenie liniowe ; układ dynamiczny

Green function ; quadratic form ; linear extension ; dynamical system

30/50
Nr opisu: 0000085175   
Linejnye sistemy differencial'nyh uravnenij s vyroždennoj matricej.
[Aut.]: A. Kulyk, Viktor Kulyk.
-Matematičeskij Žurnal 2009 t. 9 nr 3, s. 56-61, bibliogr. 2 poz.

równanie hiperboliczne

hyperbolic equation ; non-local problem ; integral displacement ; method of addictional parameter's introduction

31/50
Nr opisu: 0000049022   
Sign-changing Lyapunov functions in linear extensions of dynamical systems.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Ewa* Tkocz-Piszczek.
-Ann. Acad. Paedagog. Crac., Stud. Math. 2008 vol. 7 fol. 63, s. 23-33, bibliogr. 3 poz.

32/50
Nr opisu: 0000040079
Wybrane zagadnienia matematycznej teorii sterowania.
[Aut.]: Viktor Kulyk, Dariusz* Pączko.
Gliwice : Wydaw. Politechniki Śląskiej, 2008, 97 s., bibliogr. 16 poz.
Skrypt nr 2421

teoria sterowania ; równanie różniczkowe

control theory ; differential equation

33/50
Nr opisu: 0000041361   
Alternating Lyapunov functions in the theory of linear extensions of dynamical systems on a torus.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
-Ukr. Math. J. 2007 vol. 59 no. 4, s. 546-562, bibliogr. 9 poz.

34/50
Nr opisu: 0000040669
Znakozminni funkcii Lâpunova w teorii linijnih rozširen dinamičnih sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
-Ukr. Mat. Z. 2007 vol. 59, s. 488-500

35/50
Nr opisu: 0000021672
Integral'nyj viglad obmezenich rozviazkiv dejakich system differencialnich rivnian.
[Aut.]: G. Kulyk, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2005 vol. 57 nr 1, s. 84-93

36/50
Nr opisu: 0000013698   
Existence of Green-Samoilenko functions of some linear extensions of dynamical systems.
[Aut.]: G. Kulik, Viktor Kulyk.
-Nonlinear Oscil. 2004 vol. 7 no. 4, s. 454-460, bibliogr. 3 poz.

37/50
Nr opisu: 0000000081
Dichotomies and stability in nonautonomous linear systems.
[Aut.]: Yu. Mitropolsky, A. Samoilenko, Viktor Kulyk.
London : Taylor & Francis, 2003, 368 s., bibliogr.
(Stability and Control: Theory, Methods and Applications ; vol. 14 1023-6155)
na s. tyt. V. L. Kulik

38/50
Nr opisu: 0000009615
Funkcji Ljapunova v teorii linijnich rozsiren dinamicnich sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
W: Sestaja Krymskaja Mezdunarodnaja Matematiceskaja Skola Metod Funkcji Ljapunova i ego Prilozenija. MFL-2002, Krym, Alusta 8-15 sentjabrja 2002. Tezisy dokladov. Ministerstvo Obrazovanija i Nauki Ukrainy [i in.]. Simferopol : Tavriceskij Nacional'nyj Universitet, 2002, s. 82, bibliogr. 2 poz.

39/50
Nr opisu: 0000000437
Pro vlastivist' reguljarnosti dejakich linijnich rozsiren' dinamicnich sistem na tori.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Stepanenko.
-Ukr. Mat. Z. 2002 T. 54 nr 4, s. 568-574, bibliogr. 2 poz.

40/50
Nr opisu: 0000004571
Zaleznist' vid parametriv invariantnich toriv zburenich nereguljarnich linijnich rozsiren' dinamicnich sistem.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
W: IX Miznarodna Naukova Konferencija imeni akademika M. Kravcuka, Kiiv, 16-19 travnja 2002 r.. Materiali konferencii. Institut Matematiki NAN Ukraini [i in.]. Kiiv : [Ukrvuzpoligraf. Republikanskoe Arendnoe Proizvodstvennoe Ob'edinenie], 2002, s. 106, bibliogr. 1 poz.

41/50
Nr opisu: 0000004570
Funkcii Ljapunova v teorii reguljarnich na osi linijnich sistem diferencial'nich rivnjan'.
[Aut.]: Viktor Kulyk.
W: Metod funkcij Ljapunova i ego prilozenija. Pjataja Krymskaja Mezdunarodnaja Matematiceskaja Skola. MFL-2000, Krym, Alusta, 5-13 sentjabrja 2000 g. Tezisy dokladov. Ministerstvo obrazovanija i nauki Ukrainy [i in.]. Simferepol' : Tavriceskij Nacional'nyj Universitet, 2000, s. 89, bibliogr. 1 poz.

42/50
Nr opisu: 0000005517
Pro lokalni zburennja linijnich rozsiren dinamicnich sistem na tori.
[Aut.]: I. M. Grod, Viktor Kulyk.
-Ukr. Mat. Z. 2000 T. 52 nr 2, s. 282-287, bibliogr. 3 poz.

43/50
Nr opisu: 0000007949
Regularnist linijnich rozsiren dinamicnich sistem na torz.
[Aut.]: G. Kulik, Viktor Kulyk.
W: VIII Miznarodna naukova konferencija imeni M. Kravcuka, Kiiv, 11-14 travnja 2000. Materiali konferencii. [B.m.] : [b.w.], 2000, s. 309, bibliogr. 1 poz.

44/50
Nr opisu: 0000005423
On weak regular properties of linear expansion of dynamic systems.
[Aut.]: A. Samoilenko, Viktor Kulyk, V. Vojtovic.
-Nelìnìjnì Kolivannâ 1999 t. 2 nr 1, s. 115-127, bibliogr. 4 poz.

45/50
Nr opisu: 0000007947
Sochranenie svojstva reguljarnosti linejnogo rassirenija dinamiceskoj sistemy na tore pri vozmuscenii.
[Aut.]: A. Samoilenko, Viktor Kulyk, N. Kulik.
W: Kyskasa bajandamalar. Differencialdyk tendeuler, analiz zene algebra problemalary. II Chalykaralyk fylymi konferencija (Aktobe, 15-19 kyrkyjek 1999 zyl) = Tezisy II Mezdunarodnoj naucnoj konferencii "Problemy differencial'nych uravnenij, analiza i algebry" (Aktobe, 15-19 sentjabrja 1999 g.). Aktobe : K. Zubanov atyndagy Aktebe universiteti, 1999, s. 47, bibliogr. 1 poz.

46/50
Nr opisu: 0000005422
Zberezennja vlastivosti reguljarnosti rozsiren dinamicnich sistem pri zburennjach.
[Aut.]: Viktor Kulyk, N. Kulik.
-Visn. Zitomirskogo Inz.-Technol. Inst., Tech. Nauki 1999 nr 11, s. 29-34, bibliogr, 1 poz.

47/50
Nr opisu: 0000024390   
Linejnye rassirenija dinamiceskich sistem na tore, kotorye imejut funkcii Grina-Samojlenko.
[Aut.]: Viktor Kulyk, B. Wójtowicz.
-Ukr. Mat. Z. 1998 T. 50 nr 2, s. 178-188, bibliogr. 4 poz.

48/50
Nr opisu: 0000024936
Reguljarni linijni rozsirennja dinamicnich sistem.
[Aut.]: G. Kulik, Viktor Kulyk.
W: Sucasni problemi matematiki. Materialy miznarodnoi naukovoi konferencii, Cernivci-Kiiv, 1998. C. 2. Institut Matematiki NAN Ukraini [i in.]. [B.m.] : [b.w.], 1998, s. 29-32, bibliogr. 2 poz.

49/50
Nr opisu: 0000026876
O svojstvach matricantov, vlijajuscich na reguljarnost' linejnych rassirenij dinamiceskich sistem na tore.
[Aut.]: A. Samoilenko, Viktor Kulyk.
-Differ. Uravn. 1997 T. 33 nr 5, s. 684-688, bibliogr. 2 poz.

50/50
Nr opisu: 0000103316
Issledovaniâ dihotomii linejnyh sistem differencial'nyh uravnenij s pomoŝ'û funkcij Lâpunova.
[Aut.]: U. A. Mitropol'skij, A. M. Samojlenko, Viktor Kulyk.
Kiev : Naukova Dumka, 1990, 272 s., bibliogr. 190 poz.

stosując format:
Nowe wyszukiwanie