Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CYKL HAMILTONA
Liczba odnalezionych rekordów: 3



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/3
Nr opisu: 0000134795
Tytuł oryginału: A Hilbert space approach to fractional difference equations.
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, K. Kitzing, Michał Niezabitowski, S. Siegmund, S. Trostorff, H. T. Tuan.
Źródło: W: Difference equations and discrete dynamical systems with applications. 24th ICDEA, Dresden, Germany, May 21-25, 2018. Ed.: Martin Bohner, Stefan Siegmund, Roman Simon Hilscher, Petr Stehlik. Cham : Springer, 2020, s. 115-131, bibliogr. 21 poz.
ISBN: 978-3-030-35501-2978-3-030-35502-9
Seria: (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; vol. 312 2194-1009)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 1
Bazy indeksujące publikację: Springer; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: geometria komputerowa ; teoria grafów ; cykl Hamiltona
Słowa kluczowe angielskie: computational geometry ; graph theory ; Hamilton cycle
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/3
Nr opisu: 0000108571
Tytuł oryginału: Periimplantitis as the cause of separation the prosthetic bridge based on implant.
Autorzy: A. Mondrzejewska, Anna Ziębowicz, B. Bączkowski, M. Rybarska.
Źródło: W: Innovations in biomedical engineering. Eds. Marek Gzik, Ewaryst Tkacz, Zbigniew Paszenda, Ewa Piętka. Cham : Springer International Publishing, 2017, s. 57-66, bibliogr. 8 poz.
ISBN: 978-3-319-47153-2978-3-319-47154-9
Seria: (Advances in Intelligent Systems and Computing ; vol. 526 2194-5357)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: geometria obliczeniowa ; teoria grafów ; cykl Hamiltona
Słowa kluczowe angielskie: computational geometry ; graph theory ; Hamiltonian cycle
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


3/3
Nr opisu: 0000091741
Tytuł oryginału: Algorytm hybrydowy wielokrotnego startu dla rozwiązywania problemu sekwencyjnego uporządkowania
Tytuł w wersji angielskiej: A multistart hybrid algorithm to solving the sequential ordering problem
Autorzy: Jacek Widuch, A. Klyta.
Źródło: -Stud. Informat. 2014 vol. 35 nr 1, s. 29-55, bibliogr. 47 poz.
Punktacja MNiSW: 9.000
p-ISSN: 1642-0489
Słowa kluczowe polskie: problem sekwencyjnego uporządkowania ; problem NP-trudny ; cykl Hamiltona ; ścieżka Hamiltona ; algorytm heurystyczny ; symulowane wyżarzanie ; optymalizacja lokalna ; algorytm hybrydowy
Słowa kluczowe angielskie: sequential ordering problem ; NP-hard problem ; Hamiltonian cycle ; Hamiltonian path ; heuristic algorithm ; simulated annealing ; local optimization ; hybrid algorithm
Typ publikacji: A
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Lokalizacja Źródła: PŚl. sygn. P.4193
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie