Wynik wyszukiwania
Zapytanie: EQUATIONS OF MOTION
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000088743
Tytuł oryginału: Mathematical model of the damped variable cross section beam in transportation.
Autorzy: Sławomir Żółkiewski, Leszek Dziczkowski.
Źródło: W: Modern technologies in industrial engineering. Selected, peer reviewed papers from the ModTech International Conference on Modern Technologies in Industrial Engineering (ModTech 2013), Sinaia, Romania, June 27-29, 2013. Ed. by C. Carausu [et al.]. Staffa-Zurich : Trans Tech Publications, 2014, s. 517-522, bibliogr. 26 poz.
ISBN: 978-3-03785-929-2
Seria: (Advanced Materials Research ; vol. 837 1662-8985)
Punktacja MNiSW: 7.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,60
Bazy indeksujące publikację: Web of Science; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: układ belkowy ; belka ; równanie ruchu ; zmienny przekrój ; wibracje ; tłumienie
Słowa kluczowe angielskie: beamlike system ; beam ; equations of motion ; variable cross-section ; vibration ; damping
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie